Naše hory logo


Naša anketa

Mali by sa podľa Vás Tatry otvoriť viac turistom?
Poll plugin by MMG

Som skeptik

...podpisom by mal každý vedieť, aké veľké NIČ spolky robili a spoznať ich vzájomné vzťahy aj zo skúsenosti na vašom webe (časť „Na rovinu“). Napísané je to podrobne aj s dokumentáciou a niet pochybností, aká je situácia na oboch stranách. Nikto sa dnes nemôže postaviť pred nás a znovu klamať.

Nechápem preto, ako môžu ľudia veriť klubom, keď si zvolia na čelo Kollera s jeho intrigami proti nim, a keď zároveň roky budoval pozíciu tanapákom a Majkovi?!  Neprekvapuje ale, že si ho zvolili za šéfa v Jamese aj druhýkrát (r. 2015). Je to podobné ako u Mečiara a Fica ich „babky demokratky". Koller zas má svojich „dedkov“, ktorí sa nedajú rušiť a mýliť pravdou. Je pre nich ten „náš človek“, vyhrá voľby a môže si robiť čo chce. Zrazu otočí, prezlečie kabát, a je spasiteľ, princ Krasoň?! Prečo to kluby vôbec dovolili? Akú má „silu“ bolo jasné už z diskusii na STV s Majkom. V partii sme sa zhodli, že JAMES a KST boli slabí, až trápni. Koller (JAMES) sa krútil pri svojich dvoch vetách, akoby ho tam niekto dotiahol za golier proti jeho vôli. Dragúň (KST) ani nepípol a snažil sa skryť niekde pod stôl. Vážne si niekto myslel, že títo majú nejakú šancu? No pásla kone na betóne! Co tu uš šicke rozum potracili?! Predtým ste mali jasný plán, avšak tu nič konkrétne nevidím. Požiadavka na úplne nový NP od Kollera prišla bezhlavo, bez myšlienky. Šéfovia v AMST len ukázali spoločenskú negramotnosť, ba až perverzitu vzájomných vzťahov a neschopnosť, kde by to s týmto prístupom prehrali aj proti sádrovému trpaslíkovi.

Veľmi to pripomína podobný nepodarok - stranu A. Kisku. Svojim neprezidentovaním zredukoval túto funkciu na osobný konflikt s Ficom. Za Slovensko a Slovákov si neomočil ani ponožku, rovnako ako Koller za JAMES, ľudí, či Tatry. Obe ich skupiny boli zlátaniny z ľudí, ktorí si nemajú čo povedať, skôr sú proti sebe, nie to, aby niečo pozitívne tvorili. Obaja čakali, že to za nich vyrieši niekto z tých ich zlepencov. Rovnako obaja zdúchli. Prvá prehra a Koller aj s iniciatívou boli fuč - žiaden obraz, žiaden zvuk. A z ľudí si urobili bláznov. Vinu za neúspech môžu hodiť len na seba. Teda: “Kde udělali soudruzi z SHS JAMES, KST, atď. chybu?“ Celé to bolo ako cez kopírak, čo ste o nich napísali. Nechápem, prečo ste ich vlastne podporili?

Pre Tatry nečakajme od drevorubača (P. Majko) nič dobré, a akú šancu má minister na MŽP (J. Budaj) sa uvidí. Osobne som skeptik. Byrokratov treba ignorovať a chodiť na hôr podľa seba a s rozumom. Možno sa mýlim, ale ak máte nové informácie, mali by ste ich uverejniť.